Jdi na obsah Jdi na menu
 


Java aplikace do mobilu zdarma (na mobil)

 

MobyToday

Preview Java aplikace MobyToday jako imitace aktivního pohotovostního režimu. Pro správné zobrazení aplikace "jako Tapety" musí být MobyToday instalován do paměti telefonu.

 

Opera mini 4 beta

Preview Nová verze opery mini zatím v beta verzi a angličtině. Starší 3.1 v češtině stahujte níže.

Stahnout aplikaci

Překladový slovník

Preview Balík 4 překladových freeware slovníků v javě: Čeština <> Angličtina, Francouština, Němčina, Španělština.

 

Shoot Send
Preview ShootSend je zajímavá aplikace umožňující posílat obrázky, zvuk a text uživatelům Skype, na e-mail nebo jinému uživateli ShootSend pomocí ViperaNetwork.
 

 

 

MobileMHD++ (soubor)

Preview MobileMHD++ je jedinečný offline prohlížeč a vyhledávač spojů MHD. K dispozici jsou zatím podklady Brna, Olomouce a Zlína. Na pražské se urputně pracuje a náš balíček aplikací Mobile MHD++ po jejím vydání aktualizujeme.

Stahnout aplikaci

 

Opera Mini 3.0 CZ
Preview Vynikající webový prohlížeč Opera Mini je ideálním společníkem pro prohlížení webových stránek na vašem telefonu. Výhodou je rychlost, velmi malá datová náročnost, možnost stahování souborů a další...
Nově si ho můžete stáhnout ve verzi 3.0 !

 

Soubor map
Preview Připravili jsme pro Vás soubor různých map, jejichž výhodou je, že podklady se nestahují z internetu. Balík budeme pravidelně aktualizovat, zatím v tomto balíku najdete mapy:
 • České republiky, Prahy, Brna, celého světa, Londýna, Vídně, Berlína, Bruselu, Košic, Paříže, Madridu, Maďarska, Bulharska, Říma ...
   

Bluetooth

Bluetooth.jar, (54.05kB)

Bluetooth Remote Control je Java aplikace sloužící k ovládání Windows přes bluetooth. Můžete ovládat například WinAmp nebo PowerPoint. Je možné si nahrávat nebo upravovat kontrolní programy.


Air Way Chat K700

AirWayChat_K700.jar, (120.84kB)

Tento chat ve vašem mobilu umožňuje využívat GPRS, EDGE i UMTS. Nabízí: registraci nových uživatelů, chatové místnosti, veřejné i soukromé zprávy, smajlíky, uživatelský profil s fotografií, posílání soukromých obrázků jiným uživatelům.


Blue mail seznam

BlueMail_Seznam.jar, (51.31kB)

Tip! BlueMail Seznam - Email v mobilu. "Co všechno vám umožní? -číst a psát zprávy v mobilním telefonu -přeposílat a mazat zprávy -prohlížet obrázkové přílohy a HTML zprávu v grafickém zobrazení -ovládat více poštovních účtů najednou -nastavit filtry; do mobilu si můžete stahovat pouze zprávy, které odpovídají vámi zvoleným kritériím -nastavit adresář a spam filtr; vyberete si odesílatele, jejichž zprávy chcete v mobilu číst -chránit přístup do aplikace heslem.


BlueRoom

BlueRoom.jar, (42.33kB)

Posílání zpráv přes bluetooth zdarma!!


Bluetooth Messenger

BluetoothMessenger.jar, (15.86kB)

Tip! Bluetooth messenger je aplikace umožňující zasílat zprávy přes bluetooth. Nejdříve musíte nalézt bluetooth zařízení ve vašem okolí. Pak si můžete zvolit, kterým zařízením chcete zprávu odeslat. Funguje na všech MIDP 2.0 mobilech s JSR-82. Nezapomeňte povolit serverové připojení bluetooth.


Bookreader

bookreader.jar, (23.37kB)

Aplikace na čtení souborů .txt ve bašem mobilu!


BT Expoler

BTExplorer.jar, (35.82kB)

Zajímavá aplikace pro posílání vizitek přes bluetooth tkzv. Bluejacking. Aplikace umí vyhledat objekty v dosahu, odeslat smajlíky, vizitky a jiné vámi napsané texty. BT Explorer dokáže i automaticky zjišťovat objekty v dostahu a automaticky jim odesílat zprávy. Aplikace je v češtině.


Calculator 1

Calculator 1.jar, (195.68kB)

Vědecká kalkulačka pro váš mobil obsahující veliké množství funkcí. Dokáže se navíc přizpůsobit displeji vašeho mobilu.


Calculator 2

Calibrator2.jar, (29.57kB)

Benchmark pro váš mobil, vyžaduje internetové připojení pro porovnání výsledků. Když nefunguje Calibrator 2, stáhněte si Calibrator 1


Data Matrix 2D

J2MEDataMatrix.jar, (96.75kB)

Data Matrix 2D slouží k enkódování a dekódování čárových kódů. Podle vybavenosti vašeho mobilu můžete: enkódovat řetězec do čárového kódu a naopak, poslat/uložit/nahrát čárový kód, nahrát čárový kód z webu, nebo z PC, použít čárový kód vyfocený vaším fotoaparátem v mobilu.


Eurotel SmS

EurotelSMS.jar, (7.07kB)

Tato aplikace dokáže posílat sms přes Eurotel bránu takže vás sms bude stát jen poplatek za GPRS cena SMS je tedy asi 0.06 Kč. Přesáhne-li sms 50znaků rozdělí aplikace sms na více částí.


Flaška

flaska.jar, (11.38kB)

Název mluví za vše prostě flaška do mobilu!


Jb

jb.jar, (80.51kB)

Název mluví za vše prostě flaška do mobilu!


Jimm

Jimm.jar, (138.16kB)

Tip! Jimm je instant messenger, stačí pouze zadat vaše ICQ UIN a vaše icq heslo. Nová verze již umožňuje minimalizování aplikace na pozadí a mnoho dalších věcí !


Mapy

mapy.jar, (80.2kB)

Aplikace Mapy vám vyhledá konkrétní mapu v konkrétní lokaci. V aplikaci je uložena podrobná nápověda, navíc se aplikace sama aktualizuje a informuje vás o novinkách. Nefunguje na T610, T630, Z600 a starších typech.


Mapy Centrum

MapyCentrum.jar, (26.63kB)

Tip! Supermapy.cz v mobilu můžete mít všude s sebou "Představujeme vám mobilní verzi našich Supermap. Už se nemusíte vázat na počítač, ale můžete je využívat kdekoliv v ČR např. při služebních cestách, výletech na kole nebo jen cestou do nové restaurace. Stačí nainstalovat Supermapy.cz do vašeho mobilního telefonu a můžete vyrazit."


Mini excel

miniexcel.jar, (213.01kB)

No co dodat prostě excel na mobil (počítačový program excel určitě znáte).


Mobiluck

mobiluck.jar, (127.45kB)

Aplikace Mobiluck detekuje všechny bluetooth zařízení v dosahu až 100 metrů (píšou autoři) a umožňuje s nimi komunikovat, i když nemají Mobiluck nainstalovaný.


Moblight

moblight.jar, (7.92kB)

Tato jednoduchá aplikace vytvoří z vašeho mobilu svítilnu.


Moby Expoler

MobyExplorer.jar, (113.34kB)

Správce souborů a FTP klient Moby Explorer ve verzi 2.1. Umí zakódovat soubory, má vestavěný textový editor se zabudovaným kódováním, podporuje GZip kompresi, můžete editovat své soubory přes FTP, podporuje zobrazení 2 oken


Moje Svátky

mojesvatky.jar, (30.89kB)

Prostě moje svátky co dodat.


Morange

morange.jar, (313.28kB)

Tato velmi dobrá alikace vám nabízí: správu mailů, vzdálené ovládání, správce souborů, chat, blog, RRS čtečku atd. Ale je nutné mít připojení k internetu a povolit aplikaci stahování dat z internetu (aplikace ukazuje množství staženích dat takže máte přehled).


Music Maker

MusicMaker.jar, (70.08kB)

MusicMaker Metronome změní váš mobil na metronom. Můžete si měnit hlasitost, počet nástrojů (které lze ladit) a také rychlost. Při spuštění začne blikat zelená kontrolka.


Opera mini 3[1].0.6540 advanced cz

opera_mini_3[1].0.6540_advanced_cz.jar, (96.72kB)

Tip! Zatím poslední verze (3.0) webového prohlížeče Opera je ideální pro prohlížení webových stránek na vašem telefonu. Zadaná stránka po zadání přejde přes server, který stránku upraví pro zobrazení na mobilních telefonech s co nemenším množstvím přenesených dat. Aplikace je v češtině. Pro zákazníky T-Mobilu s tarifem Surf+ a SurfMail+ jsem přidal možnost stáhnutí verze 2.


Oskárek

oskarek.jar, (23.35kB)

Oskárek je aplikace, která umí odesílat SMS zprávy přes www brány operátorů Vodafone, Eurotel a od verze 2.0 i T-Mobile. Z toho plynou jistá omezení. Např. u zprávy pro Eurotel nelze zadat číslo odesílatele.


Quick IM

QuickIM.jar, (99.64kB)

Quick IM je instant messenger do vašeho mobilu kompatibilní s MSN messengerem. Tvůrci slibují jednoduchou obsluhu.


Radio bee

rb.jar, (38.1kB)

Pomocí této alikace můžete poslouchat internetová rádia funguje na všech mobilech s midp 2 a intergrovaným mp3 přehrávačem.


Satellite

Satellite.jar, (13.01kB)

Tato aplikace umožňuje uživatelům mobilních telefonů sledovat aktuální stav počasí v Evropě pomocí satelitních snímků z EUMETSATu.


Slovník

slovnik.jar, (88.13kB)

Slovník česko-anglický a anklicko-český tento slovník obsahuje 16303 slov.


World Flags

worldflags.jar, (97.56kB)

Tato aplikace obsahuje všechny státní vlajky a také obsahuje kvíz ve kterém se vám zobrazí vlajka a vy ji musíte identifikovat.


Worldclock

worldclock.jar, (113.8kB)

Známá aplikace pro zjištění času v různých koutech světa, která je volně ke stažení na stránkách Sony Ericssonu, ale proč platit za wap?

 

World Clock 3D

World Clock 3D - obrázekWorldClock3D.rar, (164.66kB)
Zde si můžete prohlédnout kolik hodin je kdekoli na světě a to v pěkném 3D provedení
 • 164 kb
 • Anglicky

 

Microsoft Word - obrázekMicrosoft_Word.jar, (101.42kB)

 • Slušná aplikace, která celkem dobře přenáší Word z pc i na mobily
 • 101 kb
 • anglicky

Absolute SMS

Absolute SMS - obrázekabsolutesms.jar, (8.66kB)
Pomocí tohoto prográmku můžete posílat sms do Vodafonu a 02 přes internet za výhodnou cenu (0,1 kč)
 • 9 kb
 • Čeština

Alcohol Calculator - obrázekalcohol_calculator.jar, (2.33kB)
Jednoduchý prográmek, jenž Vám vypočítá kolik máte promile
 • 4 kb
 • Anglicky

Svátek - obrázeksvatek.jar, (10.96kB)
Praktická věcička na zjištění data svátku. A to 365 dní v roce!
 • 11 kb
 • Čeština